align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 28.09.19
   TEKMA: Britof-Šenčur - Zarica Kranj 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bukovec Matic
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Črček Andraž
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof-Šenčur
Priimek in ime
  3  Ahčin Nejc
  5  Maček Aleš (K)
  7  Florjančič Oskar
  9  Galjot Tevž
  10  Zadravec Žan
  12  Čebulj Nik (V)
  15  Rogelj Nejc
  17  Šuler Anej
  18  Ahčin Žan
  19  Omejc Burger Miha
  20  Hvasti Matic
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  2  Oštir Nace
  3  Vrhovnik Marko
  4  Stojanov Kristjan (K)
  5  Bexheti Ilber
  6  Saje Jan
  7  Mirković Luka
  8  Lukan Jan
  9  Kabashi Kujtim
  10  Idrizoski Edin
  11  Kuzma Žan
  Rezervni igralci
  8  Kondić Milan
  Rezervni igralci
  13  Uršič Nagode Žiga
  14  Kabashi Blend
  15  Marušić Bojan
  16  Brezničar Blaž
  17  Ahačič Marko
  18  Simeunić Aleksandar
  19  Jasiqi Edison
   TRENER
   Britof-Šenčur
   Levstek Ivo
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   STRELCI
   Britof-Šenčur
   Zarica Kranj
   0 : 1 11 - Kuzma Žan (32')
   0 : 2 4 - Stojanov Kristjan (59')
   OPOMINJANI
   Britof-Šenčur
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   Britof-Šenčur
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Britof-Šenčur
  Minuta  Igralec
  47'     8 - Kondić Milan
       5 - Maček Aleš
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Kabashi Blend
       9 - Kabashi Kujtim
  68'     17 - Ahačič Marko
       2 - Oštir Nace
  68'     19 - Jasiqi Edison
       8 - Lukan Jan
  72'     16 - Brezničar Blaž
       3 - Vrhovnik Marko
  75'     18 - Simeunić Aleksandar
       10 - Idrizoski Edin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan