align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 05.10.19
   TEKMA: Niko Železniki - Škofja Loka-Medvode 2 : 8 (1 : 2)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik: Blatnik Just
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Lotrič Aljaž
  3  Kavčič Miha
  4  Drol Tian
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Nastran Gašper
  7  Kos Gašper
  8  Šmid Izak
  9  Nastran Jan
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Jugović Luka
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  3  Debeljak Jaka
  4  Japić Edi
  6  Bogataj David
  8  Knežević Matej
  9  Bektašević Ali
  10  Avdić Marko
  11  Bernik Bine
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Alič Tristan
  15  Knežević Andrej
  20  Bratož Gaber (K)
  Rezervni igralci
  12  Trojar Jure (V)
  13  Pinterič Matjaž
  14  Jensterle Ksaver
  15  Frakelj Matic
  16  Pirc Jan
  Rezervni igralci
  5  Zadravec Tevž
  7  Krmelj Blaž
  16  Dolenc Taj
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 10 - Lotrič Škoda Maks (20')
   2 : 3 7 - Kos Gašper (46')
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 15 - Knežević Andrej (21')
   1 : 2 14 - Alič Tristan (32')
   1 : 3 11 - Bernik Bine (41')
   2 : 4 11 - Bernik Bine (52') 11m
   2 : 5 20 - Bratož Gaber (69')
   2 : 6 14 - Alič Tristan (74')
   2 : 7 10 - Avdić Marko (75')
   2 : 8 14 - Alič Tristan (78')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    3 - Kavčič Miha (1')
    5 - Jelenc Mohor (51')
    9 - Nastran Jan (80')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Jensterle Ksaver
       11 - Jugović Luka
  60'     15 - Frakelj Matic
       10 - Lotrič Škoda Maks
  65'     12 - Trojar Jure
       1 - Dimač Danijel
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     7 - Krmelj Blaž
       6 - Bogataj David
  41'     5 - Zadravec Tevž
       4 - Japić Edi
  50'     16 - Dolenc Taj
       9 - Bektašević Ali
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan