align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 05.10.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Šobec Lesce 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Oštir Nace
  4  Vrhovnik Marko
  6  Stojanov Kristjan (K)
  7  Kabashi Kujtim
  8  Kabashi Blend
  9  Kuzma Žan
  10  Lukan Jan
  11  Idrizoski Edin
  14  Mirković Luka
  18  Saje Jan
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  3  Slatnar Klemen
  4  Maltar Žiga
  5  Pernuš Matej
  6  Primožič Maj
  7  Tomažič Rok
  8  Livk Bine
  9  Fister Maks
  10  Mohorič Gal
  11  Humerca Matic
  20  Miličić Eržen Nejc (K)
  Rezervni igralci
  2  Brezničar Blaž
  5  Marušić Bojan
  13  Uršič Nagode Žiga
  15  Pogačnik Gašper
  16  Krišelj Marko
  17  Simeunić Aleksandar
  19  Jasiqi Edison
  Rezervni igralci
  12  Vidic Luka (V)
  13  Sintič Matic
  14  Muratović Suvad
  15  Višak Žan
  16  Trojar Peter
  17  Fister Tim
  18  Jerman Žiga
   TRENER
   Zarica Kranj
   Mjerimačka Boban
   Šobec Lesce
   Zupančič Janez
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 1 9 - Kuzma Žan (65')
   Šobec Lesce
   0 : 1 11 - Humerca Matic (21')
   1 : 2 9 - Fister Maks (77')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    7 - Kabashi Kujtim (47')
    11 - Idrizoski Edin (48')
   Šobec Lesce
    3 - Slatnar Klemen (48')
    20 - Miličić Eržen Nejc (69')
    6 - Primožič Maj (82')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  63'     19 - Jasiqi Edison
       11 - Idrizoski Edin
  72'     2 - Brezničar Blaž
       3 - Oštir Nace
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  45'     14 - Muratović Suvad
       10 - Mohorič Gal
  71'     18 - Jerman Žiga
       11 - Humerca Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan