align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 05.10.19
   TEKMA: Sava Kranj - Žiri-Ledine 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  3  Petkovski Petar
  5  Ropret Marcel
  7  Duraković Nicolas (K)
  9  Salihović Leon
  10  Isufi Edonis
  11  Jagodic Timon
  14  Koren Staš
  17  Ziberi Arif
  18  Gorenc Tim
  20  Marjanica Antonio
   Žiri-Ledine
Priimek in ime
  2  Kramperšek Tine
  3  Jereb Luka
  4  Kunc Žiga
  5  Oblak Rok
  6  Trček Jakob
  7  Vehar Menegatti Lovro (K)
  8  Šifrar Ali
  9  Brus Oskar Danjel
  10  Filipič Maks
  11  Filipič Tine
  12  Lapajne Tine (V)
  Rezervni igralci
  2  Veseli Ensar
  4  Cvek Andrej
  6  Kalabić Nikola
  8  Sallahi Nderim
  16  Šmitran Darko
  22  Jenko Mark
  80  Knap Tibor
  Rezervni igralci
  13  Gantar Gal
  14  Mrak Jernej
  15  Gantar Jan
  16  Lapajne Tim
   TRENER
   Sava Kranj
   Smolović Nikola
   Žiri-Ledine
   Šuligoj Uroš
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 11 - Jagodic Timon (29')
   2 : 0 17 - Ziberi Arif (78')
   Žiri-Ledine
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Žiri-Ledine
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Žiri-Ledine
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  55'     8 - Sallahi Nderim
       10 - Isufi Edonis
  61'     22 - Jenko Mark
       9 - Salihović Leon
  73'     16 - Šmitran Darko
       11 - Jagodic Timon
   Žiri-Ledine
  Minuta  Igralec
  55'     13 - Gantar Gal
       10 - Filipič Maks
  60'     15 - Gantar Jan
       11 - Filipič Tine
  73'     16 - Lapajne Tim
       4 - Kunc Žiga
  80'     14 - Mrak Jernej
       9 - Brus Oskar Danjel
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan