align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 12.10.19
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice 6 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Blatnik Just
   2. pomočnik: Manojlović Dejan
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  3  Trojar Peter
  4  Maltar Žiga
  5  Pernuš Matej
  6  Livk Bine
  7  Tomažič Rok
  8  Primožič Maj
  9  Fister Maks
  11  Humerca Matic
  18  Jerman Žiga
  20  Miličić Eržen Nejc (K)
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  4  Kovač Erik
  5  Milinković Aleksa
  6  Kunčič Benjamin
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir (K)
  10  Homan Luka
  11  Hvala Tristan
  17  Stević Leon
  18  Pivač Aleksander
  20  Silahić Ervin
  Rezervni igralci
  10  Mohorič Gal
  12  Vidic Luka
  13  Pretnar Aljaž
  14  Muratović Suvad
  15  Višak Žan
  16  Višak Luka
  17  Fister Tim
  Rezervni igralci
  9  Veseli Besim
  14  Bašić Haris
  19  Varcar Anis
   TRENER
   Šobec Lesce
   Zupančič Janez
   SIJ Acroni Jesenice
   Hvala Damjan
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 18 - Jerman Žiga (10')
   2 : 0 9 - Fister Maks (34')
   3 : 0 7 - Tomažič Rok (50')
   4 : 0 9 - Fister Maks (52')
   5 : 0 13 - Pretnar Aljaž (77')
   6 : 0 14 - Muratović Suvad (79')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    9 - Fister Maks (44')
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Perović Filip (51')
    6 - Kunčič Benjamin (56')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  53'     14 - Muratović Suvad
       20 - Miličić Eržen Nejc
  53'     13 - Pretnar Aljaž
       11 - Humerca Matic
  53'     10 - Mohorič Gal
       9 - Fister Maks
  66'     15 - Višak Žan
       18 - Jerman Žiga
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  57'     9 - Veseli Besim
       6 - Kunčič Benjamin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan