align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 12.10.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Zarica Kranj 2 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bukovec Matic
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  4  Sajovic Domen (K)
  5  Grašič Enej
  6  Fuchs Leon
  7  Vodeb Lenart
  8  Prestor Luka
  9  Šunkar Jaka
  14  Šoštarič Urban
  16  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  2  Brezničar Blaž
  4  Oštir Nace
  6  Stojanov Kristjan (K)
  7  Kabashi Kujtim
  8  Kabashi Blend
  9  Kuzma Žan
  10  Mirković Luka
  11  Idrizoski Edin
  13  Grašič Martin
  19  Saje Jan
  Rezervni igralci
  3  Špehar Pajk Timotej
  12  Krmavnar Rok (V)
  15  Perdan David
  19  Ambrož Miha
  20  Spreizer Miha
  Rezervni igralci
  3  Bexheti Ilber
  5  Uršič Nagode Žiga
  14  Marušić Bojan
  15  Jasiqi Edison
  16  Krišelj Marko
  17  Ahačič Marko
  18  Knavs Matic
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 6 - Fuchs Leon (32')
   2 : 0 17 - Ajdovec Jan (38')
   Zarica Kranj
   2 : 1 9 - Kuzma Žan (52')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    4 - Sajovic Domen (61')
    15 - Perdan David (78')
   Zarica Kranj
    7 - Kabashi Kujtim (67')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  55'     15 - Perdan David
       14 - Šoštarič Urban
  73'     3 - Špehar Pajk Timotej
       8 - Prestor Luka
  79'     19 - Ambrož Miha
       9 - Šunkar Jaka
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Jasiqi Edison
       2 - Brezničar Blaž
  54'     17 - Ahačič Marko
       4 - Oštir Nace
  63'     5 - Uršič Nagode Žiga
       11 - Idrizoski Edin
  73'     18 - Knavs Matic
       19 - Saje Jan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan