align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 19.10.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Žiri-Ledine 19 : 2 (11 : 2)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  3  Debeljak Jaka
  4  Japić Edi
  6  Bogataj David
  8  Knežević Matej
  9  Bektašević Ali
  10  Avdić Marko
  11  Bernik Bine
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Alič Tristan
  15  Knežević Andrej
  20  Bratož Gaber (K)
   Žiri-Ledine
Priimek in ime
  2  Gantar Gal
  3  Kramperšek Tine
  4  Jereb Luka
  5  Oblak Rok
  6  Trček Jakob
  7  Vehar Menegatti Lovro (K)
  8  Brus Oskar Danjel
  9  Filipič Maks
  10  Šifrar Ali
  11  Filipič Tine
  12  Mrak Jernej (V)
  Rezervni igralci
  5  Zadravec Tevž
  7  Krmelj Blaž
  17  Kastelec Domen
  Rezervni igralci
  13  Frelih Matija
  14  Kavčič Nejc
  15  Kunc Žiga
  16  Lapajne Tim
  17  Gantar Jan
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Žiri-Ledine
   Šuligoj Uroš
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 20 - Bratož Gaber (5')
   2 : 2 14 - Alič Tristan (23')
   3 : 2 14 - Alič Tristan (25')
   4 : 2 10 - Avdić Marko (27')
   5 : 2 9 - Bektašević Ali (29')
   6 : 2 10 - Avdić Marko (30')
   7 : 2 14 - Alič Tristan (31')
   8 : 2 10 - Avdić Marko (34')
   9 : 2 10 - Avdić Marko (36')
   10 : 2 14 - Alič Tristan (37')
   11 : 2 14 - Alič Tristan (39')
   12 : 2 11 - Bernik Bine (56')
   13 : 2 11 - Bernik Bine (59')
   14 : 2 14 - Alič Tristan (64')
   15 : 2 11 - Bernik Bine (73')
   16 : 2 14 - Alič Tristan (74')
   17 : 2 14 - Alič Tristan (78')
   18 : 2 8 - Knežević Matej (79')
   19 : 2 14 - Alič Tristan (80')
   Žiri-Ledine
   1 : 1 9 - Filipič Maks (11')
   1 : 2 8 - Brus Oskar Danjel (16')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Žiri-Ledine
    13 - Frelih Matija (67')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Žiri-Ledine
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Kastelec Domen
       10 - Avdić Marko
  41'     5 - Zadravec Tevž
       3 - Debeljak Jaka
  41'     7 - Krmelj Blaž
       6 - Bogataj David
   Žiri-Ledine
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Frelih Matija
       9 - Filipič Maks
  41'     14 - Kavčič Nejc
       11 - Filipič Tine
  41'     15 - Kunc Žiga
       3 - Kramperšek Tine
  53'     16 - Lapajne Tim
       2 - Gantar Gal
  53'     17 - Gantar Jan
       10 - Šifrar Ali
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan