align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 19.10.19
   TEKMA: Niko Železniki - Britof-Šenčur 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Jensterle Ksaver
  3  Kavčič Miha
  4  Drol Tian
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Nastran Gašper
  7  Kos Gašper
  8  Šmid Izak
  9  Nastran Jan
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
   Britof-Šenčur
Priimek in ime
  2  Omejc Burger Miha
  3  Ahčin Nejc
  4  Lunar Lan
  5  Maček Aleš (K)
  7  Florjančič Oskar
  10  Zadravec Žan
  11  Galjot Tevž
  14  Rogelj Nejc
  16  Čebulj Nik (V)
  18  Šuler Anej
  Rezervni igralci
  12  Trojar Jure (V)
  13  Jugović Luka
  14  Pinterič Matjaž
  15  Pirc Jan
  16  Frakelj Matic
  17  Lotrič Aljaž
  Rezervni igralci
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Britof-Šenčur
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 1 7 - Kos Gašper (28')
   2 : 1 10 - Lotrič Škoda Maks (75')
   Britof-Šenčur
   0 : 1 14 - Rogelj Nejc (6')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    9 - Nastran Jan (53')
   Britof-Šenčur
    10 - Zadravec Žan (33')
    3 - Ahčin Nejc (65')
    5 - Maček Aleš (71')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Britof-Šenčur
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  47'     13 - Jugović Luka
       2 - Jensterle Ksaver
  67'     14 - Pinterič Matjaž
       8 - Šmid Izak
  78'     16 - Frakelj Matic
       10 - Lotrič Škoda Maks
   Britof-Šenčur
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan