align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 19.10.19
   TEKMA: Sava Kranj - Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Česen Aleksandra
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Šiljak Vanja
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  2  Veseli Ensar
  3  Petkovski Petar
  5  Ropret Marcel
  7  Duraković Nicolas (K)
  9  Salihović Leon
  10  Marjanica Antonio
  11  Isufi Edonis
  16  Jagodic Timon
  17  Ziberi Arif
  22  Pogačnik Izak
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Miličić Eržen Nejc (K)
  3  Slatnar Klemen
  4  Maltar Žiga
  5  Pernuš Matej
  6  Notersberg Tim
  7  Tomažič Rok
  8  Primožič Maj
  9  Fister Maks
  11  Jerman Žiga
  15  Pretnar Aljaž
  Rezervni igralci
  4  Cvek Andrej
  6  Kalabić Nikola
  8  Sallahi Nderim
  14  Koren Staš
  18  Šmitran Darko
  20  Gorenc Tim
  80  Knap Tibor
  Rezervni igralci
  10  Mohorič Gal
  12  Vidic Luka
  13  Livk Bine
  14  Muratović Suvad
  16  Humerca Matic
  17  Fister Tim
  18  Trojar Peter
   TRENER
   Sava Kranj
   Smolović Nikola
   Šobec Lesce
   Zupančič Janez
   STRELCI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
   0 : 1 7 - Tomažič Rok (26')
   0 : 2 2 - Miličić Eržen Nejc (55')
   0 : 3 16 - Humerca Matic (80')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    3 - Petkovski Petar (22')
    17 - Ziberi Arif (30')
   Šobec Lesce
    3 - Slatnar Klemen (70')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  50'     18 - Šmitran Darko
       9 - Salihović Leon
  60'     8 - Sallahi Nderim
       16 - Jagodic Timon
  68'     14 - Koren Staš
       22 - Pogačnik Izak
  71'     4 - Cvek Andrej
       11 - Isufi Edonis
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  72'     10 - Mohorič Gal
       11 - Jerman Žiga
  75'     16 - Humerca Matic
       3 - Slatnar Klemen
  80'     14 - Muratović Suvad
       9 - Fister Maks
  80'     13 - Livk Bine
       7 - Tomažič Rok
  80'     18 - Trojar Peter
       6 - Notersberg Tim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan