align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 23.10.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Visoko-Preddvor 1 : 5 (1 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  6  Kunčič Benjamin
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir (K)
  10  Kerić Malik (V)
  11  Hvala Tristan
  14  Bašić Haris
  16  Silahić Ervin
  17  Kerić Arnes
  18  Varcar Enis
  19  Pašagić Denis
  20  Varcar Anis
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  5  Grašič Enej
  6  Fuchs Leon
  7  Vodeb Lenart
  8  Prestor Luka
  9  Šunkar Jaka
  10  Perdan David
  11  Šoštarič Urban
  16  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan (K)
  Rezervni igralci
  3  Veseli Besim
  Rezervni igralci
  3  Špehar Pajk Timotej
  12  Pristov Matic (V)
  14  Jereb Marcel
  15  Spreizer Miha
  19  Ambrož Miha
  20  Marušič Miškov David
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Hvala Damjan
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 14 - Bašić Haris (33')
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 17 - Ajdovec Jan (12')
   1 : 2 17 - Ajdovec Jan (46')
   1 : 3 17 - Ajdovec Jan (51')
   1 : 4 20 - Marušič Miškov David (61')
   1 : 5 17 - Ajdovec Jan (68')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Kerić Malik (35')
    6 - Kunčič Benjamin (58')
   Visoko-Preddvor
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     3 - Veseli Besim
       20 - Varcar Anis
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  51'     20 - Marušič Miškov David
       9 - Šunkar Jaka
  59'     3 - Špehar Pajk Timotej
       11 - Šoštarič Urban
  65'     15 - Spreizer Miha
       5 - Grašič Enej
  70'     14 - Jereb Marcel
       8 - Prestor Luka
  75'     19 - Ambrož Miha
       17 - Ajdovec Jan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan