align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 26.10.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Sava Kranj 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  2  Mohorič Rok Robert
  4  Sajovic Domen (K)
  5  Grašič Enej
  6  Fuchs Leon
  7  Vodeb Lenart
  8  Prestor Luka
  9  Šunkar Jaka
  10  Perdan David
  12  Pristov Matic (V)
  16  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  2  Veseli Ensar
  3  Petkovski Petar
  4  Jagodic Timon
  5  Ropret Marcel
  7  Duraković Nicolas (K)
  10  Marjanica Antonio
  11  Isufi Edonis
  18  Gorenc Tim
  20  Hasani Leon
  21  Ziberi Arif
  Rezervni igralci
  3  Špehar Pajk Timotej
  11  Šoštarič Urban
  14  Jereb Marcel
  15  Spreizer Miha
  18  Zager Maks
  19  Ambrož Miha
  20  Marušič Miškov David
  Rezervni igralci
  6  Kalabić Nikola
  9  Salihović Leon (V)
  13  Sallahi Nderim
  14  Jeršin Mark
  15  Boškan Darko
  16  Hervatin Luka
  22  Jenko Mark
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Sava Kranj
   Smolović Nikola
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 17 - Ajdovec Jan (37')
   2 : 0 17 - Ajdovec Jan (39')
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   Sava Kranj
    21 - Ziberi Arif (57')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Sava Kranj
    3 - Petkovski Petar (43')
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  60'     20 - Marušič Miškov David
       10 - Perdan David
  68'     3 - Špehar Pajk Timotej
       9 - Šunkar Jaka
  76'     15 - Spreizer Miha
       17 - Ajdovec Jan
  79'     19 - Ambrož Miha
       5 - Grašič Enej
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     9 - Salihović Leon
       4 - Jagodic Timon
  52'     14 - Jeršin Mark
       20 - Hasani Leon
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan