align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 26.10.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Niko Železniki 6 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Gregorc Jan
   2. pomočnik: Dobnikar Tilen
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Miličić Eržen Nejc (K)
  3  Slatnar Klemen
  4  Maltar Žiga
  5  Pernuš Matej
  6  Notersberg Tim
  7  Tomažič Rok
  8  Primožič Maj
  9  Fister Maks
  10  Pretnar Aljaž
  11  Jerman Žiga
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Lotrič Škoda Maks (V)
  2  Jensterle Ksaver
  3  Kavčič Miha
  4  Nastran Jan
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Nastran Gašper
  7  Jugović Luka
  8  Šmid Izak
  9  Frakelj Matic
  10  Pinterič Matjaž
  11  Purgar Erik
  Rezervni igralci
  12  Vidic Luka (V)
  13  Topić Nejc
  14  Muratović Suvad
  16  Humerca Matic
  17  Fister Tim
  18  Trojar Peter
  Rezervni igralci
  13  Pirc Jan
   TRENER
   Šobec Lesce
   Zupančič Janez
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 11 - Jerman Žiga (5')
    6 - Notersberg Tim (25') 11m
   2 : 0 7 - Tomažič Rok (32')
   3 : 0 11 - Jerman Žiga (34')
   4 : 0 8 - Primožič Maj (40')
   5 : 0 11 - Jerman Žiga (43')
   6 : 0 6 - Notersberg Tim (45')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     12 - Vidic Luka
       1 - Mihajlović Siniša
  41'     14 - Muratović Suvad
       7 - Tomažič Rok
  41'     16 - Humerca Matic
       9 - Fister Maks
  54'     18 - Trojar Peter
       6 - Notersberg Tim
  56'     17 - Fister Tim
       2 - Miličić Eržen Nejc
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Pirc Jan
       10 - Pinterič Matjaž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan