align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 26.10.19
   TEKMA: Britof-Šenčur - Škofja Loka-Medvode 0 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Črček Andraž
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof-Šenčur
Priimek in ime
  3  Ahčin Nejc
  7  Florjančič Oskar
  9  Lepoša Nace
  10  Zadravec Žan
  11  Galjot Tevž
  13  Omejc Burger Miha (K)
  15  Rogelj Nejc
  16  Kondić Milan
  18  Šuler Anej
  20  Čebulj Nik (V)
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  3  Debeljak Jaka
  4  Japić Edi
  6  Bogataj David
  8  Knežević Matej
  9  Bektašević Ali
  10  Avdić Marko
  11  Bernik Bine
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Alič Tristan
  15  Knežević Andrej
  20  Bratož Gaber (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  5  Zadravec Tevž
  7  Krmelj Blaž
  16  Dolenc Taj
  17  Kastelec Domen
   TRENER
   Britof-Šenčur
   Levstek Ivo
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Britof-Šenčur
   0 : 2 13 - Omejc Burger Miha (35') AG
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 11 - Bernik Bine (17')
   0 : 3 16 - Dolenc Taj (50')
   0 : 4 14 - Alič Tristan (69')
   0 : 5 11 - Bernik Bine (78')
   OPOMINJANI
   Britof-Šenčur
    9 - Lepoša Nace (60')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Britof-Šenčur
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Britof-Šenčur
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Zadravec Tevž
       4 - Japić Edi
  41'     7 - Krmelj Blaž
       15 - Knežević Andrej
  46'     16 - Dolenc Taj
       3 - Debeljak Jaka
  46'     17 - Kastelec Domen
       9 - Bektašević Ali
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan