align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 26.10.19
   TEKMA: Zarica Kranj - SIJ Acroni Jesenice 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Brezar Davor
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  4  Oštir Nace
  5  Mirković Luka
  6  Stojanov Kristjan (K)
  7  Lukan Jan
  8  Saje Jan
  9  Kuzma Žan
  11  Idrizoski Edin
  13  Grašič Martin
  15  Malovrh Teodor
  16  Kabashi Blend
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  4  Kovač Erik
  6  Kunčič Benjamin
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir (K)
  9  Stević Leon
  10  Homan Luka
  11  Hvala Tristan
  18  Varcar Enis
  19  Veseli Besim
  20  Varcar Anis
  Rezervni igralci
  2  Brezničar Blaž
  3  Uršič Nagode Žiga
  10  Kabashi Kujtim
  14  Pogačnik Gašper
  17  Simeunić Aleksandar
  18  Knavs Matic
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zarica Kranj
   Mjerimačka Boban
   SIJ Acroni Jesenice
   Hvala Damjan
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 7 - Lukan Jan (5')
   2 : 0 9 - Kuzma Žan (79')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    10 - Kabashi Kujtim (53')
    7 - Lukan Jan (68')
   SIJ Acroni Jesenice
    20 - Varcar Anis (26')
    10 - Homan Luka (32')
    4 - Kovač Erik (78')
    7 - Perović Filip (82')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
    20 - Varcar Anis (80')
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  53'     10 - Kabashi Kujtim
       15 - Malovrh Teodor
  56'     17 - Simeunić Aleksandar
       5 - Mirković Luka
  57'     2 - Brezničar Blaž
       4 - Oštir Nace
  63'     3 - Uršič Nagode Žiga
       8 - Saje Jan
  67'     14 - Pogačnik Gašper
       7 - Lukan Jan
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan