align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 02.11.19
   TEKMA: Britof-Šenčur - Žiri-Ledine 3 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 500
   Glavni sodnik Bukovec Matic
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof-Šenčur
Priimek in ime
  0  Čebulj Nik (V)
  3  Ahčin Nejc
  4  Lunar Lan
  5  Maček Aleš
  7  Florjančič Oskar
  8  Omejc Burger Miha (K)
  9  Lepoša Nace
  11  Galjot Tevž
  13  Rekelj Žiga
  15  Rogelj Nejc
  18  Šuler Anej
   Žiri-Ledine
Priimek in ime
  2  Gantar Gal
  3  Kunc Žiga
  4  Lapajne Tim
  5  Oblak Rok
  6  Šifrar Ali
  7  Vehar Menegatti Lovro (K)
  8  Brus Oskar Danjel
  9  Filipič Maks
  10  Filipič Tine
  11  Mravlja Miha
  12  Lapajne Tine (V)
  Rezervni igralci
  10  Zadravec Žan
  17  Govekar Matic
  19  Kondić Milan
  Rezervni igralci
  13  Matjašec Žan Mai
  14  Gantar Jan
  15  Mrak Jernej
   TRENER
   Britof-Šenčur
   Levstek Ivo
   Žiri-Ledine
   Šuligoj Uroš
   STRELCI
   Britof-Šenčur
   1 : 0 15 - Rogelj Nejc (6')
   1 : 1 5 - Maček Aleš (28') AG
   2 : 1 15 - Rogelj Nejc (52')
   3 : 1 9 - Lepoša Nace (70')
   Žiri-Ledine
   3 : 2 6 - Šifrar Ali (79')
   OPOMINJANI
   Britof-Šenčur
   Žiri-Ledine
   IZKLJUČENI
   Britof-Šenčur
   Žiri-Ledine
   MENJAVE
   Britof-Šenčur
  Minuta  Igralec
  72'     19 - Kondić Milan
       7 - Florjančič Oskar
  76'     10 - Zadravec Žan
       9 - Lepoša Nace
   Žiri-Ledine
  Minuta  Igralec
  72'     15 - Mrak Jernej
       11 - Mravlja Miha
  76'     13 - Matjašec Žan Mai
       3 - Kunc Žiga
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan