align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 02.11.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Niko Železniki 5 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Žumer Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  2  Mohorič Rok Robert
  4  Sajovic Domen
  6  Fuchs Leon
  7  Vodeb Lenart
  8  Prestor Luka
  10  Fuchs Nico (K)
  11  Avsec Veno
  12  Pristov Matic (V)
  15  Perdan David
  16  Križnar Žan
  17  Šoštarič Urban
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Lotrič Škoda Maks (V)
  2  Lotrič Aljaž
  3  Kavčič Miha
  4  Nastran Jan
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Nastran Gašper
  8  Šmid Izak
  9  Drol Tian
  10  Jensterle Ksaver
  11  Purgar Erik
  17  Jugović Luka
  Rezervni igralci
  1  Krmavnar Rok (V)
  3  Špehar Pajk Timotej
  5  Grašič Enej
  9  Šunkar Jaka
  14  Spreizer Miha
  19  Ambrož Miha
  20  Jereb Marcel
  Rezervni igralci
  13  Frakelj Matic
  14  Pinterič Matjaž
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 10 - Fuchs Nico (16')
   2 : 0 11 - Avsec Veno (24') 11m
   3 : 0 11 - Avsec Veno (29')
   4 : 1 14 - Spreizer Miha (75')
   5 : 1 20 - Jereb Marcel (78')
   Niko Železniki
   3 : 1 10 - Jensterle Ksaver (62')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    6 - Fuchs Leon (72')
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  41'     1 - Krmavnar Rok
       12 - Pristov Matic
  41'     3 - Špehar Pajk Timotej
       4 - Sajovic Domen
  60'     14 - Spreizer Miha
       7 - Vodeb Lenart
  71'     19 - Ambrož Miha
       15 - Perdan David
  76'     20 - Jereb Marcel
       11 - Avsec Veno
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  52'     14 - Pinterič Matjaž
       2 - Lotrič Aljaž
  63'     13 - Frakelj Matic
       3 - Kavčič Miha
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan