align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 02.11.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Škofja Loka-Medvode 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Miličić Eržen Nejc (K)
  3  Slatnar Klemen
  4  Maltar Žiga
  5  Pernuš Matej
  6  Notersberg Tim
  7  Tomažič Rok
  8  Primožič Maj
  9  Fister Maks
  11  Jerman Žiga
  15  Livk Bine
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  3  Debeljak Jaka
  4  Japić Edi
  5  Zadravec Tevž
  6  Bogataj David
  7  Krmelj Blaž
  9  Bektašević Ali
  11  Bernik Bine
  12  Vrhunec Urban (V)
  14  Alič Tristan
  17  Kastelec Domen
  20  Bratož Gaber (K)
  Rezervni igralci
  10  Mohorič Gal
  12  Vidic Luka (V)
  13  Višak Luka
  14  Volmajer Jure
  16  Humerca Matic
  17  Fister Tim
  18  Trojar Peter
  Rezervni igralci
  10  Avdić Marko
  16  Dolenc Taj
   TRENER
   Šobec Lesce
   Zupančič Janez
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 7 - Tomažič Rok (40')
   2 : 0 11 - Jerman Žiga (43')
   3 : 0 9 - Fister Maks (53')
   4 : 0 7 - Tomažič Rok (73')
   Škofja Loka-Medvode
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka-Medvode
    9 - Bektašević Ali (14')
    7 - Krmelj Blaž (53')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  53'     16 - Humerca Matic
       15 - Livk Bine
  70'     10 - Mohorič Gal
       9 - Fister Maks
  78'     13 - Višak Luka
       11 - Jerman Žiga
  78'     14 - Volmajer Jure
       7 - Tomažič Rok
  79'     18 - Trojar Peter
       3 - Slatnar Klemen
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     10 - Avdić Marko
       17 - Kastelec Domen
  41'     16 - Dolenc Taj
       5 - Zadravec Tevž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan