align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 09.11.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Sava Kranj 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bukovec Matic
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Vrhovnik Marko
  6  Stojanov Kristjan (K)
  7  Kabashi Blend
  8  Saje Jan
  9  Kuzma Žan
  10  Lukan Jan
  11  Idrizoski Edin
  13  Grašič Martin
  15  Mirković Luka
  19  Malovrh Teodor
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  2  Veseli Ensar
  3  Gorenc Tim
  5  Ropret Marcel
  6  Ziberi Arif
  7  Duraković Nicolas (K)
  9  Salihović Leon
  10  Marjanica Antonio
  11  Isufi Edonis
  14  Koren Staš
  15  Jenko Mark
  Rezervni igralci
  2  Brezničar Blaž
  4  Oštir Nace
  14  Ahačič Marko
  16  Uršič Nagode Žiga
  17  Simeunić Aleksandar
  18  Marušić Bojan
  Rezervni igralci
  4  Cvek Andrej
  8  Sallahi Nderim
  16  Kalabić Nikola
  17  Jeršin Mark
  18  Jagodic Timon
  20  Šmitran Darko
  22  Hervatin Luka
   TRENER
   Zarica Kranj
   Mjerimačka Boban
   Sava Kranj
   Smolović Nikola
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 2 10 - Lukan Jan (66')
   2 : 2 10 - Lukan Jan (69')
   Sava Kranj
   0 : 1 11 - Isufi Edonis (47')
   0 : 2 8 - Sallahi Nderim (50')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   Sava Kranj
    7 - Duraković Nicolas (49')
    15 - Jenko Mark (55')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  53'     4 - Oštir Nace
       15 - Mirković Luka
  66'     16 - Uršič Nagode Žiga
       13 - Grašič Martin
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     8 - Sallahi Nderim
       9 - Salihović Leon
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan