align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 01.09.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Škofja Loka-Medvode 1 : 8 (0 : 5)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Čabraja Tomislav
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  2  Hudovernik Urban
  3  Pantelić Kristjan
  4  Šarić Nedim
  7  Zupančič Rok
  8  Ilisić David (K)
  9  Bokal Šter Lan
  10  Zupančič Urh
  11  Kern Luka
  13  Dagarin Oliver
  14  Rakovec Maj
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  3  Grabnar Luka
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  7  Stamenkovski Pavel
  8  Jež Gal
  10  Novak Ivan (K)
  11  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
  19  Velikovrh Ožbej
  Rezervni igralci
  5  Vrhovnik Luka
  15  Repar Patrik
  Rezervni igralci
  6  Vrabec Matevž
  14  Zadravec Naj
   TRENER
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 7 9 - Bokal Šter Lan (54')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 10 - Novak Ivan (10')
   0 : 2 10 - Novak Ivan (12')
   0 : 3 17 - Križaj Žiga (18')
   0 : 4 17 - Križaj Žiga (24')
   0 : 5 17 - Križaj Žiga (35')
   0 : 6 7 - Stamenkovski Pavel (38')
   0 : 7 15 - Štravs Luka (42')
   1 : 8 10 - Novak Ivan (66')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    5 - Vrhovnik Luka (65')
   Škofja Loka-Medvode
    8 - Jež Gal (32')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     5 - Vrhovnik Luka
       13 - Dagarin Oliver
  40'     15 - Repar Patrik
       3 - Pantelić Kristjan
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     6 - Vrabec Matevž
       4 - Geiger Nal
  43'     14 - Zadravec Naj
       19 - Velikovrh Ožbej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan