align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 01.09.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šenčur 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  6  Buvač David
  7  Ugljanin Alen
  9  Osmančević Anes
  10  Railić Timon
  11  Varcar Enis
  12  Ibrahimović Anes (V)
  15  Pašagić Denis
  16  Mulej Niki (K)
  18  Murić Sandin
  19  Stanojević Marko
  23  Čarman Domen
   Šenčur
Priimek in ime
  0  Balantič Ožbej (V)
  5  Šuler Anej
  6  Strojan Šporar Jošt
  11  Savinšek Jaka (K)
  13  Rekelj Žiga
  14  Korenjak Val
  20  Hvasti Matic
  23  Repič Bor
  29  Rihtaršič Maks
  77  Kijamet Daris
  88  Lepoša Nace
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  7  Grohar Nik
  18  Turuk Patrik
  24  Jaklič Urh
  30  Korenjak Andraž
  44  Beton Jaka
  69  Koprivec Enej
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Kuzmić Alen
   Šenčur
   Pešić Milan
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 10 - Railić Timon (52')
   Šenčur
   1 : 1 7 - Grohar Nik (63')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šenčur
    13 - Rekelj Žiga (65')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šenčur
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  36'     44 - Beton Jaka
       0 - Balantič Ožbej
  38'     7 - Grohar Nik
       14 - Korenjak Val
  38'     30 - Korenjak Andraž
       29 - Rihtaršič Maks
  43'     18 - Turuk Patrik
       77 - Kijamet Daris
  46'     24 - Jaklič Urh
       23 - Repič Bor
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan