align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 01.09.19
   TEKMA: Bled - Sava Kranj 1 : 8 (1 : 2)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Antolič Jean
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime
  2  Mikulič Tim
  4  Papler Nik
  6  Horvat Jaka (K)
  7  Zupan Tadej Daniel
  8  Brus Tjaša
  9  Ulčar Matija
  10  Hrobat Plemelj Aljaž
  11  Šmid Jan
  12  Muminović Ajid (V)
  13  Plemelj Tian
  14  Pavlin Tadej
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Jereb Blaž
  6  Klinkon Anžej
  7  Tadić Jaka
  8  Gogić Tijan
  9  Zupanc Tomaž
  10  Dokl Nejc
  11  Nikolić Uroš
  12  Mehani Albert (V)
  19  Korać Anes
  36  Gnjatović Marko
  47  Duraković Aleksander (K)
  Rezervni igralci
  5  Demšar Gaber
  15  Vidic Žiga
  Rezervni igralci
  2  Rant Jaka
  4  Šmrković Amin
  15  Maček Maks
  21  Spasovski David
  41  Velov Nik
  43  Petkovski Filip
   TRENER
   Bled
   Blažič Jernej
   Sava Kranj
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 10 - Hrobat Plemelj Aljaž (10')
   Sava Kranj
   1 : 1 11 - Nikolić Uroš (20')
   1 : 2 9 - Zupanc Tomaž (36')
   1 : 3 9 - Zupanc Tomaž (41')
   1 : 4 11 - Nikolić Uroš (45')
   1 : 5 47 - Duraković Aleksander (48')
   1 : 6 36 - Gnjatović Marko (57')
   1 : 7 47 - Duraković Aleksander (59')
   1 : 8 15 - Maček Maks (65')
   OPOMINJANI
   Bled
    10 - Hrobat Plemelj Aljaž (36')
   Sava Kranj
    19 - Korać Anes (12')
    11 - Nikolić Uroš (31')
    4 - Šmrković Amin (63')
   IZKLJUČENI
   Bled
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Demšar Gaber
       13 - Plemelj Tian
  54'     15 - Vidic Žiga
       8 - Brus Tjaša
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  23'     43 - Petkovski Filip
       6 - Klinkon Anžej
  36'     4 - Šmrković Amin
       7 - Tadić Jaka
  43'     15 - Maček Maks
       19 - Korać Anes
  49'     41 - Velov Nik
       11 - Nikolić Uroš
  54'     2 - Rant Jaka
       10 - Dokl Nejc
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan