align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 01.09.19
   TEKMA: Šenčur U14 - Triglav Domplan 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Florjančič Karin
   1. pomočnik: Stojanoski Andraž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  5  Gorgiev David
  6  Podjed Rok
  10  Schenk Dominik
  11  Jesenovec Jure
  12  Čebulj Nik (V)
  13  Janc Lovro Gal
  17  Bele Mark
  18  Naglič Jakob (K)
  20  Oselj Žiga
  21  Pori Maks
  25  Roblek Luka
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Oman Ambrož
  9  Pauković Damjan
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Stojanov Sergej
  20  Primožič Žan
  26  Kavčič Jakob (K)
  28  Kovačević Žan
  30  Radosavljević Stefan
  37  Habjan Vall
  39  Čatak Din
  40  Potokar Tim
  Rezervni igralci
  1  Perovšek Sebastjan (V)
  7  Ajdovec Jaka
  16  Ajdovec Andraž
  22  Draksler Rok
  23  Pesko Tin Lan
  Rezervni igralci
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  5  Kryeziu Edison
  16  Kazić Dino
  22  Dašić Vasilije
  24  Pretnar Samo
  25  Lakner Loris
  34  Čenčič Nace
   TRENER
   Šenčur U14
   Markič Luka
   Triglav Domplan
   Pušavec Miha
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 0 11 - Jesenovec Jure (24') 11m
   2 : 0 20 - Oselj Žiga (48')
   Triglav Domplan
   2 : 1 16 - Kazić Dino (71')
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
    6 - Podjed Rok (29')
    11 - Jesenovec Jure (36')
   Triglav Domplan
    26 - Kavčič Jakob (67')
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  60'     23 - Pesko Tin Lan
       11 - Jesenovec Jure
  61'     16 - Ajdovec Andraž
       6 - Podjed Rok
  65'     7 - Ajdovec Jaka
       25 - Roblek Luka
  71'     22 - Draksler Rok
       13 - Janc Lovro Gal
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     25 - Lakner Loris
       39 - Čatak Din
  36'     34 - Čenčič Nace
       9 - Pauković Damjan
  44'     24 - Pretnar Samo
       20 - Primožič Žan
  49'     5 - Kryeziu Edison
       13 - Stojanov Sergej
  49'     16 - Kazić Dino
       40 - Potokar Tim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan