align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 05.09.19
   TEKMA: Triglav Podgorje - Šobec Lesce 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Črček Andraž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Čadež Anže (V)
  4  Beljkaš Maksim Vid
  6  Kukavica Inas
  10  Tofaj Nikola
  11  Glogovčan Jernej
  13  Istenič Tim
  15  Bergant Bor
  17  Rajlić Ognjen
  19  Jemec Blaž (K)
  20  Varmaz Plava Tian
  66  Breznik Vid
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Kobal Nikki (V)
  2  Zupan Jan
  3  Humerca Jakob
  4  Svetelj Andraž
  5  Dermota Matevž (K)
  6  Cenček Jaka
  7  Svetina Tim
  8  Hribernik Jonatan
  9  Golub Mitja
  10  Milovanović Nik
  11  Hajzeri Roberto
  Rezervni igralci
  14  Tomše Gal
  16  Radiković Luka
  22  Strupih Gal
  23  Vasić Tijan (V)
  99  Saloski Sefer
  Rezervni igralci
  13  Mežnarec Matej
  14  Bernik David
  15  Ikač Predrag
  16  Koman Jan
  17  Čatič Nejc
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Bergant Gregor
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 0 4 - Beljkaš Maksim Vid (31')
   2 : 0 6 - Kukavica Inas (39')
   3 : 0 16 - Radiković Luka (66')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
    99 - Saloski Sefer (65')
   Šobec Lesce
    9 - Golub Mitja (46')
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     23 - Vasić Tijan
       1 - Čadež Anže
  39'     99 - Saloski Sefer
       15 - Bergant Bor
  39'     16 - Radiković Luka
       4 - Beljkaš Maksim Vid
  49'     14 - Tomše Gal
       13 - Istenič Tim
  49'     22 - Strupih Gal
       10 - Tofaj Nikola
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  34'     13 - Mežnarec Matej
       2 - Zupan Jan
  36'     16 - Koman Jan
       7 - Svetina Tim
  50'     14 - Bernik David
       8 - Hribernik Jonatan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan