align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 05.09.19
   TEKMA: Šenčur U14 - Preddvor-Visoko 6 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  5  Gorgiev David
  6  Podjed Rok
  10  Schenk Dominik
  11  Jesenovec Jure
  12  Čebulj Nik (V)
  13  Janc Lovro Gal
  17  Bele Mark
  18  Naglič Jakob (K)
  20  Oselj Žiga
  21  Pori Maks
  25  Roblek Luka
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  10  Križaj Lenart
  12  Grilc Bine (V)
  13  Valjavec Gašper
  14  Lipavic Lan
  16  Zaplotnik Luka
  17  Ojsteršek Žan (K)
  18  Jenko Maj
  23  Prestor Jošt
  24  Sitar Jakob
  Rezervni igralci
  1  Fritz Tadej (V)
  7  Ajdovec Jaka
  14  Dolenec Nejc
  16  Ajdovec Andraž
  22  Draksler Rok
  23  Pesko Tin Lan
  Rezervni igralci
  0  Bojc Matej (V)
  7  Volčjak Jernej
  19  Čebulj Jan
   TRENER
   Šenčur U14
   Markič Luka
   Preddvor-Visoko
   Pavlič Gregor
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 0 11 - Jesenovec Jure (31')
   2 : 0 13 - Janc Lovro Gal (37')
   3 : 0 11 - Jesenovec Jure (40') 11m
   4 : 0 10 - Schenk Dominik (52')
   5 : 0 10 - Schenk Dominik (59')
   6 : 0 11 - Jesenovec Jure (61')
   Preddvor-Visoko
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
   Preddvor-Visoko
    16 - Zaplotnik Luka (30')
    10 - Križaj Lenart (33')
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Preddvor-Visoko
    16 - Zaplotnik Luka (40')
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  45'     23 - Pesko Tin Lan
       17 - Bele Mark
  45'     16 - Ajdovec Andraž
       21 - Pori Maks
  58'     22 - Draksler Rok
       6 - Podjed Rok
  58'     7 - Ajdovec Jaka
       25 - Roblek Luka
  58'     14 - Dolenec Nejc
       20 - Oselj Žiga
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  49'     0 - Bojc Matej
       10 - Križaj Lenart
  58'     19 - Čebulj Jan
       13 - Valjavec Gašper
  58'     7 - Volčjak Jernej
       6 - Mijatović Daniel
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan