align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 08.09.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Bled 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Markež Aljoša
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Kobal Nikki (V)
  3  Humerca Jakob
  4  Svetelj Andraž
  5  Dermota Matevž (K)
  6  Cenček Jaka
  7  Ikač Predrag
  8  Hribernik Jonatan
  9  Golub Mitja
  10  Milovanović Nik
  11  Hajzeri Roberto
  20  Zupan Jan
   Bled
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  2  Oblak Gal
  3  Mikulič Tim
  4  Papler Nik
  5  Repe Žiga
  6  Horvat Jaka (K)
  8  Rozman Jakob
  10  Dasović Ravnik Gala
  11  Šmid Jan
  14  Pavlin Tadej
  15  Čop Štefan
  Rezervni igralci
  14  Bernik David
  15  Svetina Tim
  16  Koman Jan
  17  Mesojedec Erzin Marti
  18  Lepir Uroš
  Rezervni igralci
  7  Plemelj Tian
  9  Brus Tjaša
  13  Fajan Luka
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Bled
   Blažič Jernej
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 1 5 - Dermota Matevž (44') 11m
   2 : 1 8 - Hribernik Jonatan (47')
   Bled
   0 : 1 4 - Papler Nik (4')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Bled
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Bled
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  64'     14 - Bernik David
       10 - Milovanović Nik
  64'     17 - Mesojedec Erzin Marti
       11 - Hajzeri Roberto
   Bled
  Minuta  Igralec
  42'     9 - Brus Tjaša
       2 - Oblak Gal
  46'     7 - Plemelj Tian
       5 - Repe Žiga
  53'     13 - Fajan Luka
       8 - Rozman Jakob
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan