align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 08.09.19
   TEKMA: Sava Kranj - Zarica Kranj 4 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Ajdovec Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Šmrković Amin
  5  Jereb Blaž
  6  Klinkon Anžej
  8  Gogić Tijan
  9  Zupanc Tomaž
  10  Petkovski Filip
  12  Mehani Albert (V)
  17  Nikolić Uroš
  20  Dokl Nejc
  22  Duraković Aleksander (K)
  48  Gnjatović Marko
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  2  Kern Luka
  4  Šarić Nedim
  5  Bajželj Domen
  7  Zupančič Rok
  8  Ilisić David (K)
  9  Sokol Lovro
  10  Zupančič Urh
  11  Hudovernik Urban
  14  Rakovec Maj
  16  Bokal Šter Lan
  Rezervni igralci
  1  Petrič Tim (V)
  2  Rant Jaka
  18  Maček Maks
  21  Tadić Jaka
  29  Spasovski David
  31  Korać Anes
  42  Dvojmoč Tjaš
  Rezervni igralci
  3  Pantelić Kristjan
  12  Gogić David (V)
  13  Dagarin Oliver
  15  Grubič Juhant Aleksander
  17  Repar Patrik
  18  Bjelokapić Maj
   TRENER
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 9 - Zupanc Tomaž (2')
   2 : 0 10 - Petkovski Filip (11')
   3 : 0 22 - Duraković Aleksander (21')
   4 : 0 22 - Duraković Aleksander (63') 11m
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Zarica Kranj
    10 - Zupančič Urh (19')
    3 - Pantelić Kristjan (67')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Zarica Kranj
    4 - Šarić Nedim (62')
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  42'     31 - Korać Anes
       6 - Klinkon Anžej
  42'     18 - Maček Maks
       17 - Nikolić Uroš
  42'     21 - Tadić Jaka
       20 - Dokl Nejc
  61'     29 - Spasovski David
       8 - Gogić Tijan
  64'     42 - Dvojmoč Tjaš
       22 - Duraković Aleksander
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  39'     17 - Repar Patrik
       5 - Bajželj Domen
  41'     3 - Pantelić Kristjan
       10 - Zupančič Urh
  41'     13 - Dagarin Oliver
       7 - Zupančič Rok
  48'     15 - Grubič Juhant Aleksander
       11 - Hudovernik Urban
  68'     12 - Gogić David
       1 - Jenko Žan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan