align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 08.09.19
   TEKMA: Žiri - Triglav Podgorje 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Buzadžija Bojan
   1. pomočnik: Čabraja Tomislav
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  3  Sedej Tomaž
  4  Kopač Anže
  5  Demšar Anže
  8  Jereb Anže (K)
  9  Hren Vid
  10  Filipič Tevž
  12  Jurca Tilen (V)
  13  Kumer Matic
  14  Klemenčič Ožbolt
  15  Bizjak Nika
  17  Vehar Menegatti Lenart
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Čadež Anže (V)
  4  Beljkaš Maksim Vid
  6  Kukavica Inas
  7  Blagojević May
  10  Tofaj Nikola
  13  Istenič Tim
  15  Bergant Bor
  17  Rajlić Ognjen
  19  Jemec Blaž (K)
  20  Varmaz Plava Tian
  66  Breznik Vid
  Rezervni igralci
  2  Filipič Erazem
  6  Trček Marcel
  7  Padežnik Jaka
  11  Peternelj Jakob
  Rezervni igralci
  14  Tomše Gal
  16  Radiković Luka
  99  Saloski Sefer
   TRENER
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   Triglav Podgorje
   Ropret Klemen
   STRELCI
   Žiri
   Triglav Podgorje
   0 : 1 15 - Bergant Bor (35')
   OPOMINJANI
   Žiri
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  36'     6 - Trček Marcel
       13 - Kumer Matic
  40'     11 - Peternelj Jakob
       10 - Filipič Tevž
  44'     7 - Padežnik Jaka
       9 - Hren Vid
  50'     2 - Filipič Erazem
       14 - Klemenčič Ožbolt
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Radiković Luka
       4 - Beljkaš Maksim Vid
  44'     14 - Tomše Gal
       13 - Istenič Tim
  50'     99 - Saloski Sefer
       20 - Varmaz Plava Tian
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan