align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 08.09.19
   TEKMA: Šenčur - Bitnje-Britof 5 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Križnar Žan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  13  Rekelj Žiga
  18  Turuk Patrik (K)
  20  Hvasti Matic
  24  Jaklič Urh
  29  Rihtaršič Maks
  30  Korenjak Andraž
  44  Beton Jaka (V)
  88  Lepoša Nace
   Bitnje-Britof
Priimek in ime
  4  Šifrer Blaž
  10  Stojko Luka
  14  Miklavčič Miha
  18  Šilar Anže
  31  Tine Cuznar (V)
  44  Tešar Kmetec Anže
  48  Šifrer Nejc (K)
  50  Kristjan Špiler
  52  Hafner Maks
  53  Kranjc Peter
  54  Sajovic Tin
  Rezervni igralci
  0  Balantič Ožbej (V)
  11  Savinšek Jaka
  14  Korenjak Val
  23  Repič Bor
  69  Koprivec Enej
  Rezervni igralci
  8  Udovč Rok
  55  Košir David
   TRENER
   Šenčur
   Pešić Milan
   Bitnje-Britof
   Jerina Matic
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 13 - Rekelj Žiga (2')
   2 : 0 13 - Rekelj Žiga (15')
   3 : 0 18 - Turuk Patrik (17')
   4 : 0 7 - Grohar Nik (39')
   5 : 0 3 - Šimnovec Ambrož (68')
   Bitnje-Britof
   OPOMINJANI
   Šenčur
    20 - Hvasti Matic (45')
   Bitnje-Britof
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Bitnje-Britof
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Savinšek Jaka
       18 - Turuk Patrik
  41'     23 - Repič Bor
       24 - Jaklič Urh
  42'     14 - Korenjak Val
       88 - Lepoša Nace
  42'     69 - Koprivec Enej
       13 - Rekelj Žiga
   Bitnje-Britof
  Minuta  Igralec
  44'     8 - Udovč Rok
       4 - Šifrer Blaž
  55'     55 - Košir David
       18 - Šilar Anže
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan