align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 12.09.19
   TEKMA: Bitnje-Britof - Žiri 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Florjančič Karin
   1. pomočnik: Jamnik Manca
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bitnje-Britof
Priimek in ime
  4  Šifrer Blaž
  10  Stojko Luka
  14  Miklavčič Miha
  18  Šilar Anže
  43  Tine Cuznar
  44  Tešar Kmetec Anže
  48  Šifrer Nejc (K)
  50  Kristjan Špiler
  53  Kranjc Peter
  54  Sajovic Tin
  99  Žibert Jaka (V)
   Žiri
Priimek in ime
  3  Sedej Tomaž
  4  Kopač Anže
  5  Demšar Anže
  6  Trček Marcel
  9  Hren Vid
  10  Filipič Tevž
  11  Peternelj Jakob
  12  Jurca Tilen (V)
  13  Kumer Matic
  14  Klemenčič Ožbolt
  17  Vehar Menegatti Lenart (K)
  Rezervni igralci
  8  Udovč Rok
  11  Gogala Tit
  55  Košir David
  Rezervni igralci
  2  Filipič Erazem
  7  Padežnik Jaka
  8  Šubic Blaž
  16  Burjek Juš
   TRENER
   Bitnje-Britof
   Jerina Matic
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   STRELCI
   Bitnje-Britof
   Žiri
   OPOMINJANI
   Bitnje-Britof
   Žiri
    14 - Klemenčič Ožbolt (34')
    3 - Sedej Tomaž (62')
    9 - Hren Vid (67')
   IZKLJUČENI
   Bitnje-Britof
   Žiri
   MENJAVE
   Bitnje-Britof
  Minuta  Igralec
  39'     8 - Udovč Rok
       4 - Šifrer Blaž
  47'     11 - Gogala Tit
       18 - Šilar Anže
  59'     55 - Košir David
       54 - Sajovic Tin
   Žiri
  Minuta  Igralec
  47'     7 - Padežnik Jaka
       11 - Peternelj Jakob
  47'     2 - Filipič Erazem
       10 - Filipič Tevž
  57'     8 - Šubic Blaž
       13 - Kumer Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan