align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 15.09.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Sava Kranj 4 : 3 (4 : 1)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Križnar Žan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  3  Grabnar Luka
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  7  Stamenkovski Pavel
  8  Jež Gal
  9  Biščević Timien
  10  Novak Ivan (K)
  11  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Šmrković Amin
  6  Klinkon Anžej
  7  Tadić Jaka
  8  Gogić Tijan
  9  Zupanc Tomaž
  10  Dokl Nejc
  11  Nikolić Uroš
  12  Mehani Albert (V)
  19  Korać Anes
  36  Gnjatović Marko
  47  Duraković Aleksander (K)
  Rezervni igralci
  2  Hribernik Bine
  6  Vrabec Matevž
  14  Zadravec Naj
  18  Medved Tjaš
  Rezervni igralci
  1  Petrič Tim (V)
  3  Jereb Blaž
  13  Spasovski David
  14  Šmitran Savo
  15  Kukolaj Dorijan
  21  Velov Nik
  43  Maček Maks
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 10 - Novak Ivan (12')
   2 : 1 9 - Biščević Timien (21')
   3 : 1 7 - Stamenkovski Pavel (30')
   4 : 1 7 - Stamenkovski Pavel (35')
   Sava Kranj
   1 : 1 7 - Tadić Jaka (14')
   4 : 2 36 - Gnjatović Marko (36')
   4 : 3 36 - Gnjatović Marko (39')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Sava Kranj
    3 - Jereb Blaž (70')
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  39'     18 - Medved Tjaš
       8 - Jež Gal
  39'     6 - Vrabec Matevž
       9 - Biščević Timien
  42'     2 - Hribernik Bine
       4 - Geiger Nal
  57'     14 - Zadravec Naj
       7 - Stamenkovski Pavel
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Kukolaj Dorijan
       6 - Klinkon Anžej
  49'     3 - Jereb Blaž
       7 - Tadić Jaka
  57'     14 - Šmitran Savo
       11 - Nikolić Uroš
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan