align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 15.09.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Šobec Lesce 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bukovec Matic
   1. pomočnik: Ajdovec Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  2  Kern Luka
  7  Zupančič Rok
  8  Ilisić David (K)
  9  Sokol Lovro
  10  Zupančič Urh
  11  Bokal Šter Lan
  13  Božnar Nejc
  14  Rakovec Maj
  16  Grubič Juhant Aleksander
  18  Globočnik Domen
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Kobal Nikki (V)
  3  Humerca Jakob
  4  Svetelj Andraž
  5  Dermota Matevž (K)
  6  Cenček Jaka
  7  Ikač Predrag
  8  Hribernik Jonatan
  9  Golub Mitja
  10  Milovanović Nik
  11  Hajzeri Roberto
  20  Mežnarec Matej
  Rezervni igralci
  3  Bjelokapić Maj
  5  Bajželj Domen
  12  Gogić David (V)
  Rezervni igralci
  14  Svetina Tim
  15  Koman Jan
  17  Mesojedec Erzin Marti
   TRENER
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 1 10 - Zupančič Urh (66')
   Šobec Lesce
    5 - Dermota Matevž (59') 11m
   0 : 1 17 - Mesojedec Erzin Marti (62')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  51'     5 - Bajželj Domen
       11 - Bokal Šter Lan
  65'     3 - Bjelokapić Maj
       18 - Globočnik Domen
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  50'     17 - Mesojedec Erzin Marti
       8 - Hribernik Jonatan
  54'     14 - Svetina Tim
       11 - Hajzeri Roberto
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan