align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 15.09.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Šobec Lesce 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bukovec Matic
   1. pomočnik: Ajdovec Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  2  Kern Luka
  7  Zupančič Rok
  8  Ilisić David (K)
  9  Sokol Lovro
  10  Zupančič Urh
  11  Bokal Šter Lan
  13  Božnar Nejc
  14  Rakovec Maj
  16  Grubič Juhant Aleksander
  18  Globočnik Domen
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Kobal Nikki (V)
  3  Humerca Jakob
  4  Svetelj Andraž
  5  Dermota Matevž (K)
  6  Cenček Jaka
  7  Ikač Predrag
  8  Hribernik Jonatan
  9  Golub Mitja
  10  Milovanović Nik
  11  Hajzeri Roberto
  20  Mežnarec Matej
  Rezervni igralci
  3  Bjelokapić Maj
  5  Bajželj Domen
  12  Gogić David (V)
  Rezervni igralci
  14  Svetina Tim
  15  Koman Jan
  17  Mesojedec Erzin Marti
   TRENER
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 1 10 - Zupančič Urh (66')
   Šobec Lesce
    5 - Dermota Matevž (59') 11m
   0 : 1 17 - Mesojedec Erzin Marti (62')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  51'     5 - Bajželj Domen
       11 - Bokal Šter Lan
  65'     3 - Bjelokapić Maj
       18 - Globočnik Domen
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  50'     17 - Mesojedec Erzin Marti
       8 - Hribernik Jonatan
  54'     14 - Svetina Tim
       11 - Hajzeri Roberto
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan