align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 15.09.19
   TEKMA: Preddvor-Visoko - Triglav Domplan 2 : 7 (0 : 3)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Grujič Stanimir
   1. pomočnik: Grujić Kristina
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Bojc Matej (V)
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  10  Križaj Lenart
  13  Valjavec Gašper
  14  Lipavic Lan
  17  Ojsteršek Žan (K)
  18  Jenko Maj
  19  Čebulj Jan
  23  Prestor Jošt
  24  Sitar Jakob
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Oman Ambrož
  5  Kryeziu Edison
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Stojanov Sergej
  14  Bajazet Veno
  24  Pretnar Samo
  28  Kovačević Žan
  30  Radosavljević Stefan
  38  Papler Anej
  39  Čatak Din
  40  Potokar Tim (K)
  Rezervni igralci
  4  Šenk Jakob
  12  Volčjak Jernej
  Rezervni igralci
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  9  Thaler Aljaž
  19  Špernjak Nik
  22  Dašić Vasilije
   TRENER
   Preddvor-Visoko
   Perne Luka
   Triglav Domplan
   Pušavec Miha
   STRELCI
   Preddvor-Visoko
   1 : 5 17 - Ojsteršek Žan (49') 11m
   2 : 7 6 - Mijatović Daniel (69')
   Triglav Domplan
   0 : 1 14 - Bajazet Veno (8')
   0 : 2 13 - Stojanov Sergej (16')
   0 : 3 28 - Kovačević Žan (22')
   0 : 4 39 - Čatak Din (41')
   0 : 5 13 - Stojanov Sergej (45')
   1 : 6 13 - Stojanov Sergej (60')
   1 : 7 22 - Dašić Vasilije (65') 11m
   OPOMINJANI
   Preddvor-Visoko
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Visoko
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  44'     4 - Šenk Jakob
       10 - Križaj Lenart
  44'     12 - Volčjak Jernej
       24 - Sitar Jakob
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Fadul Abdalla Idris
       12 - Dovžan Jaka
  44'     19 - Špernjak Nik
       5 - Kryeziu Edison
  46'     22 - Dašić Vasilije
       14 - Bajazet Veno
  47'     9 - Thaler Aljaž
       38 - Papler Anej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan