align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 15.09.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šenčur U14 1 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Por Jakob
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V,K)
  4  Buvač David
  7  Varcar Enis
  9  Osmančević Anes
  10  Railić Timon
  11  Kerić Dino
  13  Čarman Domen
  15  Murić Sandin
  16  Stanojević Marko
  17  Stević Nik
  19  Mladenov David
   Šenčur U14
Priimek in ime
  5  Gorgiev David
  6  Podjed Rok
  10  Schenk Dominik
  11  Jesenovec Jure
  12  Čebulj Nik (V)
  13  Janc Lovro Gal
  17  Bele Mark
  18  Naglič Jakob (K)
  20  Oselj Žiga
  21  Pori Maks
  25  Roblek Luka
  Rezervni igralci
  3  Tadić Ivano
  5  Hajdinjak Šumež Elvin
  12  Ibrahimović Anes (V)
  18  Milinković Aleksa
  Rezervni igralci
  1  Štupica Gašper (V)
  7  Ajdovec Jaka
  8  Jesenovec Jošt
  14  Dolenec Nejc
  16  Ajdovec Andraž
  22  Draksler Rok
  23  Pesko Tin Lan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Salihović Ervin
   Šenčur U14
   Markič Luka
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 9 - Osmančević Anes (23')
   Šenčur U14
   0 : 1 13 - Janc Lovro Gal (10')
   1 : 2 13 - Janc Lovro Gal (29')
   1 : 3 20 - Oselj Žiga (48')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    17 - Stević Nik (40')
    11 - Kerić Dino (56')
   Šenčur U14
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šenčur U14
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  20'     18 - Milinković Aleksa
       7 - Varcar Enis
  65'     5 - Hajdinjak Šumež Elvin
       11 - Kerić Dino
  65'     12 - Ibrahimović Anes
       1 - Pašagić Denis
  65'     3 - Tadić Ivano
       17 - Stević Nik
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  53'     16 - Ajdovec Andraž
       6 - Podjed Rok
  53'     23 - Pesko Tin Lan
       25 - Roblek Luka
  65'     8 - Jesenovec Jošt
       13 - Janc Lovro Gal
  65'     14 - Dolenec Nejc
       20 - Oselj Žiga
  69'     7 - Ajdovec Jaka
       10 - Schenk Dominik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan