align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 18.09.19
   TEKMA: Bled - Žiri 0 : 5 (0 : 4)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Markež Aljoša
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  2  Mikulič Tim
  4  Papler Nik
  5  Zupančič Blaž
  6  Horvat Jaka (K)
  7  Zupan Tadej Daniel
  10  Hrobat Plemelj Aljaž
  11  Šmid Jan
  14  Čop Štefan
  15  Repe Žiga
  20  Dasović Ravnik Gala
   Žiri
Priimek in ime
  -8  Jereb Anže
  3  Sedej Tomaž (K)
  4  Demšar Anže
  5  Filipič Maks
  9  Hren Vid
  10  Filipič Tevž
  12  Jurca Tilen (V)
  13  Kumer Matic
  14  Klemenčič Ožbolt
  15  Bizjak Nika
  17  Vehar Menegatti Lenart
  Rezervni igralci
  8  Brus Tjaša
  9  Vidic Žiga
  13  Demšar Gaber
  18  Fajan Luka
  21  Plemelj Tian
  Rezervni igralci
  2  Filipič Erazem
  7  Padežnik Jaka
  11  Peternelj Jakob
   TRENER
   Bled
   Blažič Jernej
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   STRELCI
   Bled
   Žiri
   0 : 1 13 - Kumer Matic (5')
   0 : 2 9 - Hren Vid (15')
   0 : 3 10 - Filipič Tevž (28')
   0 : 4 10 - Filipič Tevž (31')
   0 : 5 17 - Vehar Menegatti Lenart (55')
   OPOMINJANI
   Bled
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Bled
   Žiri
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  36'     8 - Brus Tjaša
       5 - Zupančič Blaž
  48'     18 - Fajan Luka
       14 - Čop Štefan
  57'     13 - Demšar Gaber
       15 - Repe Žiga
   Žiri
  Minuta  Igralec
  43'     11 - Peternelj Jakob
       13 - Kumer Matic
  46'     7 - Padežnik Jaka
       10 - Filipič Tevž
  53'     2 - Filipič Erazem
       3 - Sedej Tomaž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan