align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 19.09.19
   TEKMA: Šenčur - Bled 7 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Damjanović Miralem
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  11  Savinšek Jaka (K)
  13  Rekelj Žiga
  14  Korenjak Val
  20  Hvasti Matic
  24  Jaklič Urh
  29  Rihtaršič Maks
  44  Beton Jaka (V)
  88  Lepoša Nace
   Bled
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  2  Fajan Luka
  3  Čop Štefan
  4  Papler Nik
  5  Ožegović Benjamin
  6  Vidic Žiga
  7  Zupan Tadej Daniel
  8  Brus Tjaša
  9  Horvat Jaka (K)
  10  Dasović Ravnik Gala
  11  Šmid Jan
  Rezervni igralci
  6  Strojan Šporar Jošt
  8  Ančimer Nik
  23  Repič Bor
  30  Korenjak Andraž
  77  Kijamet Daris
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šenčur
   Pešić Milan
   Bled
   Blažič Jernej
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 7 - Grohar Nik (7')
   2 : 0 88 - Lepoša Nace (22')
   3 : 0 3 - Šimnovec Ambrož (30')
   4 : 0 7 - Grohar Nik (36')
   5 : 0 24 - Jaklič Urh (45')
   6 : 0 8 - Ančimer Nik (47')
   7 : 0 23 - Repič Bor (53')
   Bled
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Bled
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Bled
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  43'     23 - Repič Bor
       11 - Savinšek Jaka
  43'     77 - Kijamet Daris
       29 - Rihtaršič Maks
  43'     30 - Korenjak Andraž
       88 - Lepoša Nace
  44'     8 - Ančimer Nik
       14 - Korenjak Val
  44'     6 - Strojan Šporar Jošt
       20 - Hvasti Matic
   Bled
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan