align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 22.09.19
   TEKMA: Žiri - Zarica Kranj 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 55
   Glavni sodnik Logar Tadej
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Jurca Tilen (V)
  3  Sedej Tomaž
  4  Kopač Anže
  5  Filipič Maks
  6  Trček Marcel
  8  Jereb Anže
  9  Hren Vid
  10  Filipič Tevž
  14  Klemenčič Ožbolt
  16  Demšar Anže (K)
  17  Vehar Menegatti Lenart
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  3  Zupančič Rok
  4  Šarić Nedim
  5  Bajželj Domen
  6  Bokal Šter Lan
  8  Ilisić David (K)
  9  Sokol Lovro
  10  Zupančič Urh
  14  Rakovec Maj
  15  Božnar Nejc
  17  Globočnik Domen
  Rezervni igralci
  2  Filipič Erazem
  7  Padežnik Jaka
  11  Peternelj Jakob
  12  Burjek Juš
  13  Kumer Matic
  Rezervni igralci
  7  Vrhovnik Luka
  11  Feldin Sven
  13  Dagarin Oliver
  16  Grubič Juhant Aleksander
   TRENER
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   STRELCI
   Žiri
   Zarica Kranj
   0 : 1 4 - Šarić Nedim (55')
   OPOMINJANI
   Žiri
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  31'     13 - Kumer Matic
       6 - Trček Marcel
  49'     7 - Padežnik Jaka
       10 - Filipič Tevž
  58'     2 - Filipič Erazem
       13 - Kumer Matic
  68'     11 - Peternelj Jakob
       9 - Hren Vid
  68'     12 - Burjek Juš
       3 - Sedej Tomaž
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Grubič Juhant Aleksander
       14 - Rakovec Maj
  52'     11 - Feldin Sven
       10 - Zupančič Urh
  68'     13 - Dagarin Oliver
       11 - Feldin Sven
  68'     7 - Vrhovnik Luka
       17 - Globočnik Domen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan