align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 22.09.19
   TEKMA: Žiri - Zarica Kranj 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 55
   Glavni sodnik Logar Tadej
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Jurca Tilen (V)
  3  Sedej Tomaž
  4  Kopač Anže
  5  Filipič Maks
  6  Trček Marcel
  8  Jereb Anže
  9  Hren Vid
  10  Filipič Tevž
  14  Klemenčič Ožbolt
  16  Demšar Anže (K)
  17  Vehar Menegatti Lenart
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  3  Zupančič Rok
  4  Šarić Nedim
  5  Bajželj Domen
  6  Bokal Šter Lan
  8  Ilisić David (K)
  9  Sokol Lovro
  10  Zupančič Urh
  14  Rakovec Maj
  15  Božnar Nejc
  17  Globočnik Domen
  Rezervni igralci
  2  Filipič Erazem
  7  Padežnik Jaka
  11  Peternelj Jakob
  12  Burjek Juš
  13  Kumer Matic
  Rezervni igralci
  7  Vrhovnik Luka
  11  Feldin Sven
  13  Dagarin Oliver
  16  Grubič Juhant Aleksander
   TRENER
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   STRELCI
   Žiri
   Zarica Kranj
   0 : 1 4 - Šarić Nedim (55')
   OPOMINJANI
   Žiri
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  31'     13 - Kumer Matic
       6 - Trček Marcel
  49'     7 - Padežnik Jaka
       10 - Filipič Tevž
  58'     2 - Filipič Erazem
       13 - Kumer Matic
  68'     11 - Peternelj Jakob
       9 - Hren Vid
  68'     12 - Burjek Juš
       3 - Sedej Tomaž
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Grubič Juhant Aleksander
       14 - Rakovec Maj
  52'     11 - Feldin Sven
       10 - Zupančič Urh
  68'     13 - Dagarin Oliver
       11 - Feldin Sven
  68'     7 - Vrhovnik Luka
       17 - Globočnik Domen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan