align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 22.09.19
   TEKMA: Triglav Domplan - Sava Kranj 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Oman Ambrož
  5  Kryeziu Edison
  9  Bajazet Veno
  10  Thaler Aljaž (K)
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Stojanov Sergej
  24  Pretnar Samo
  28  Kovačević Žan
  30  Radosavljević Stefan
  38  Papler Anej
  39  Čatak Din
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Šmrković Amin
  6  Klinkon Anžej
  7  Tadić Jaka
  8  Gogić Tijan
  9  Nikolić Uroš
  10  Dokl Nejc
  12  Mehani Albert (V)
  14  Petkovski Filip
  19  Korać Anes
  36  Gnjatović Marko
  47  Duraković Aleksander (K)
  Rezervni igralci
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  6  Špernjak Nik
  8  Torkar Matic
  11  Kveder Val
  22  Dašić Vasilije
  25  Lakner Loris
  Rezervni igralci
  1  Perkman Bert (V)
  2  Rant Jaka
  11  Maček Maks
  13  Velov Nik
  15  Kukolaj Dorijan
  21  Spasovski David
  41  Dvojmoč Tjaš
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pušavec Miha
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 0 13 - Stojanov Sergej (14')
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
    8 - Torkar Matic (67')
   Sava Kranj
    4 - Šmrković Amin (52')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Sava Kranj
    4 - Šmrković Amin (63')
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  17'     25 - Lakner Loris
       10 - Thaler Aljaž
  31'     22 - Dašić Vasilije
       38 - Papler Anej
  52'     6 - Špernjak Nik
       39 - Čatak Din
  59'     8 - Torkar Matic
       9 - Bajazet Veno
  63'     11 - Kveder Val
       2 - Oman Ambrož
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  45'     11 - Maček Maks
       9 - Nikolić Uroš
  57'     15 - Kukolaj Dorijan
       19 - Korać Anes
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan