align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 22.09.19
   TEKMA: Tržič 2012 - Triglav Podgorje 2 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Križe - Nogometno igrišče Križe-Tržič    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Deljanin Emir
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012
Priimek in ime
  1  Štular Matic (V)
  7  Hadžić Alen
  8  Žumer Jakob
  9  Erman Aljaž
  11  Ravnihar Tim
  13  Slabe Matic
  17  Lunar Pavel
  18  Kukovič Urban (K)
  19  Boncelj David
  21  Aljančič Klemen
  23  Mladenovski Žan
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Čadež Anže (V)
  4  Beljkaš Maksim Vid
  6  Kukavica Inas
  7  Blagojević May
  10  Tofaj Nikola
  13  Istenič Tim
  15  Bergant Bor
  17  Rajlić Ognjen
  19  Jemec Blaž (K)
  20  Varmaz Plava Tian
  66  Breznik Vid
  Rezervni igralci
  15  Pucelj Andraž
  16  Zupan Cleo
  Rezervni igralci
  16  Radiković Luka
  23  Vasić Tijan
  99  Saloski Sefer
   TRENER
   Tržič 2012
   Novković Žarko
   Triglav Podgorje
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Tržič 2012
   1 : 2 8 - Žumer Jakob (35')
   2 : 2 16 - Zupan Cleo (37')
   Triglav Podgorje
   0 : 1 20 - Varmaz Plava Tian (5')
   0 : 2 20 - Varmaz Plava Tian (19')
   2 : 3 13 - Istenič Tim (61')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012
    13 - Slabe Matic (41')
    15 - Pucelj Andraž (56')
   Triglav Podgorje
    19 - Jemec Blaž (27')
    13 - Istenič Tim (67')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  36'     15 - Pucelj Andraž
       17 - Lunar Pavel
  36'     16 - Zupan Cleo
       19 - Boncelj David
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     23 - Vasić Tijan
       1 - Čadež Anže
  43'     16 - Radiković Luka
       15 - Bergant Bor
  43'     99 - Saloski Sefer
       4 - Beljkaš Maksim Vid
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan