align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 22.09.19
   TEKMA: Šenčur U14 - Bitnje-Britof 5 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Dobnikar Tilen
   1. pomočnik: Ajdovec Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  5  Gorgiev David
  6  Podjed Rok
  10  Schenk Dominik
  11  Jesenovec Jure
  12  Čebulj Nik (V)
  13  Janc Lovro Gal
  17  Bele Mark
  18  Naglič Jakob (K)
  20  Oselj Žiga
  21  Pori Maks
  25  Roblek Luka
   Bitnje-Britof
Priimek in ime
  4  Šifrer Blaž
  10  Stojko Luka
  11  Gogala Tit
  14  Miklavčič Miha
  43  Tine Cuznar
  44  Tešar Kmetec Anže
  48  Šifrer Nejc (K)
  50  Kristjan Špiler
  52  Hafner Maks
  53  Kranjc Peter
  99  Žibert Jaka (V)
  Rezervni igralci
  1  Štupica Gašper (V)
  8  Jesenovec Jošt
  14  Dolenec Nejc
  22  Draksler Rok
  23  Pesko Tin Lan
  Rezervni igralci
  15  Denis Geringer
  55  Košir David
   TRENER
   Šenčur U14
   Markič Luka
   Bitnje-Britof
   Jerina Matic
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 0 25 - Roblek Luka (1')
   2 : 0 10 - Schenk Dominik (27')
   3 : 0 13 - Janc Lovro Gal (41')
   4 : 0 10 - Schenk Dominik (44')
   5 : 1 10 - Schenk Dominik (50')
   Bitnje-Britof
   4 : 1 50 - Kristjan Špiler (47')
   5 : 2 50 - Kristjan Špiler (62')
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
    17 - Bele Mark (60')
    21 - Pori Maks (66')
   Bitnje-Britof
    48 - Šifrer Nejc (22')
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Bitnje-Britof
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  49'     1 - Štupica Gašper
       12 - Čebulj Nik
  49'     8 - Jesenovec Jošt
       13 - Janc Lovro Gal
  49'     14 - Dolenec Nejc
       11 - Jesenovec Jure
  49'     23 - Pesko Tin Lan
       6 - Podjed Rok
  49'     22 - Draksler Rok
       18 - Naglič Jakob
   Bitnje-Britof
  Minuta  Igralec
  45'     15 - Denis Geringer
       4 - Šifrer Blaž
  49'     55 - Košir David
       11 - Gogala Tit
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan