align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 22.09.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Škofja Loka-Medvode 1 : 14 (1 : 5)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Markež Aljoša
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Kobal Nikki (V)
  3  Humerca Jakob
  4  Zupan Jan (K)
  5  Mežnarec Matej
  6  Bernik David
  7  Ikač Predrag
  8  Hribernik Jonatan
  9  Golub Mitja
  10  Lepir Uroš
  11  Hajzeri Roberto
  20  Mesojedec Erzin Marti
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  3  Grabnar Luka
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  7  Stamenkovski Pavel
  8  Jež Gal
  9  Biščević Timien
  10  Novak Ivan
  11  Trdina Martin (K)
  17  Križaj Žiga
  19  Velikovrh Ožbej
  Rezervni igralci
  15  Madon Maja
  16  Čatič Nejc
  17  Amon Nejc
  18  Milovanović Nik
  19  Koman Jan
  Rezervni igralci
  2  Hribernik Bine
  6  Vrabec Matevž
  14  Zadravec Naj
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 2 9 - Golub Mitja (20')
   1 : 13 11 - Hajzeri Roberto (66') AG
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 7 - Stamenkovski Pavel (4')
   0 : 2 7 - Stamenkovski Pavel (15')
   1 : 3 7 - Stamenkovski Pavel (25')
   1 : 4 7 - Stamenkovski Pavel (28')
   1 : 5 17 - Križaj Žiga (30')
   1 : 6 17 - Križaj Žiga (36')
   1 : 7 7 - Stamenkovski Pavel (37')
   1 : 8 10 - Novak Ivan (42')
   1 : 9 17 - Križaj Žiga (52')
   1 : 10 10 - Novak Ivan (56')
   1 : 11 10 - Novak Ivan (60')
   1 : 12 19 - Velikovrh Ožbej (64') 11m
   1 : 14 11 - Trdina Martin (68')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Čatič Nejc
       10 - Lepir Uroš
  48'     17 - Amon Nejc
       5 - Mežnarec Matej
  57'     15 - Madon Maja
       17 - Amon Nejc
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     6 - Vrabec Matevž
       8 - Jež Gal
  36'     2 - Hribernik Bine
       9 - Biščević Timien
  43'     14 - Zadravec Naj
       7 - Stamenkovski Pavel
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan