align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 24.09.19
   TEKMA: Preddvor-Visoko - SIJ Acroni Jesenice 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Križnar Žan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  10  Križaj Lenart
  12  Grilc Bine (V)
  13  Valjavec Gašper
  14  Lipavic Lan
  16  Zaplotnik Luka
  17  Ojsteršek Žan (K)
  18  Jenko Maj
  23  Prestor Jošt
  24  Sitar Jakob
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V,K)
  6  Buvač David
  7  Railić Timon
  9  Osmančević Anes
  10  Varcar Enis
  13  Čarman Domen
  15  Murić Sandin
  16  Stanojević Marko
  17  Stević Nik
  18  Milinković Aleksa
  19  Kerić Dino
  Rezervni igralci
  0  Bojc Matej
  22  Durkov Gašper
  Rezervni igralci
  3  Tadić Ivano
  4  Ibrahimović Anes
  5  Hajdinjak Šumež Elvin
  11  Mladenov David
   TRENER
   Preddvor-Visoko
   Perne Luka
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   STRELCI
   Preddvor-Visoko
   1 : 0 18 - Jenko Maj (5')
   2 : 0 6 - Mijatović Daniel (22')
   3 : 0 12 - Grilc Bine (72')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Preddvor-Visoko
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Visoko
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  56'     22 - Durkov Gašper
       13 - Valjavec Gašper
  61'     0 - Bojc Matej
       10 - Križaj Lenart
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     11 - Mladenov David
       15 - Murić Sandin
  46'     4 - Ibrahimović Anes
       1 - Pašagić Denis
  54'     5 - Hajdinjak Šumež Elvin
       17 - Stević Nik
  61'     3 - Tadić Ivano
       18 - Milinković Aleksa
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan