align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 25.09.19
   TEKMA: Triglav Podgorje - Šenčur 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  6  Kukavica Inas
  7  Varmaz Plava Tian
  10  Tofaj Nikola
  11  Glogovčan Jernej
  13  Istenič Tim
  15  Bergant Bor
  16  Radiković Luka
  17  Rajlić Ognjen
  19  Jemec Blaž (K)
  23  Vasić Tijan (V)
  66  Breznik Vid
   Šenčur
Priimek in ime
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  8  Ančimer Nik
  11  Savinšek Jaka (K)
  13  Rekelj Žiga
  14  Korenjak Val
  18  Turuk Patrik
  20  Hvasti Matic
  24  Jaklič Urh
  44  Beton Jaka (V)
  Rezervni igralci
  1  Čadež Anže (V)
  4  Beljkaš Maksim Vid
  14  Tomše Gal
  99  Saloski Sefer
  Rezervni igralci
  6  Strojan Šporar Jošt
  23  Repič Bor
  30  Korenjak Andraž
  77  Kijamet Daris
  88  Lepoša Nace
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Bergant Gregor
   Šenčur
   Pešić Milan
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   Šenčur
   0 : 1 18 - Turuk Patrik (19')
   0 : 2 6 - Strojan Šporar Jošt (55')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Šenčur
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Čadež Anže
       23 - Vasić Tijan
  45'     4 - Beljkaš Maksim Vid
       17 - Rajlić Ognjen
  50'     99 - Saloski Sefer
       16 - Radiković Luka
  53'     14 - Tomše Gal
       13 - Istenič Tim
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  40'     6 - Strojan Šporar Jošt
       8 - Ančimer Nik
  43'     30 - Korenjak Andraž
       14 - Korenjak Val
  45'     23 - Repič Bor
       20 - Hvasti Matic
  48'     88 - Lepoša Nace
       13 - Rekelj Žiga
  50'     77 - Kijamet Daris
       11 - Savinšek Jaka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan