align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 29.09.19
   TEKMA: Sava Kranj - Šobec Lesce 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Grujić Kristina
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Perkman Bert (V)
  4  Jereb Blaž
  6  Klinkon Anžej
  8  Gogić Tijan
  9  Zupanc Tomaž
  10  Petkovski Filip
  13  Dokl Nejc
  16  Maček Maks
  21  Tadić Jaka
  29  Duraković Aleksander (K)
  42  Korać Anes
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Kobal Nikki (V)
  2  Zupan Jan
  3  Humerca Jakob
  4  Svetelj Andraž
  5  Hajzeri Roberto
  6  Cenček Jaka (K)
  7  Ikač Predrag
  8  Hribernik Jonatan
  9  Golub Mitja
  10  Milovanović Nik
  14  Mežnarec Matej
  Rezervni igralci
  2  Rant Jaka
  5  Velov Nik
  12  Mehani Albert (V)
  15  Šmitran Savo
  17  Nikolić Uroš
  20  Spasovski David
  31  Gnjatović Marko
  Rezervni igralci
  11  Mesojedec Erzin Marti
  13  Bernik David
  15  Lepir Uroš
  16  Čatič Nejc
   TRENER
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 29 - Duraković Aleksander (7')
   2 : 0 10 - Petkovski Filip (41')
   3 : 0 17 - Nikolić Uroš (48')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
    9 - Golub Mitja (70')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  43'     17 - Nikolić Uroš
       16 - Maček Maks
  48'     5 - Velov Nik
       42 - Korać Anes
  55'     15 - Šmitran Savo
       29 - Duraković Aleksander
  65'     20 - Spasovski David
       21 - Tadić Jaka
  67'     2 - Rant Jaka
       13 - Dokl Nejc
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  43'     16 - Čatič Nejc
       14 - Mežnarec Matej
  50'     15 - Lepir Uroš
       5 - Hajzeri Roberto
  50'     13 - Bernik David
       8 - Hribernik Jonatan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan