align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 29.09.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Žiri 4 : 4 (3 : 2)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Šoštarič Urban
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Hribernik Bine
  3  Grabnar Luka
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  7  Stamenkovski Pavel
  9  Biščević Timien
  10  Novak Ivan (K)
  11  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
   Žiri
Priimek in ime
  1  Jurca Tilen (V)
  3  Sedej Tomaž
  4  Kopač Anže
  5  Filipič Maks
  8  Jereb Anže (K)
  9  Hren Vid
  10  Trček Jakob
  14  Klemenčič Ožbolt
  15  Bizjak Nika
  16  Kunc Žiga
  17  Vehar Menegatti Lenart
  Rezervni igralci
  8  Beganović Haris
  14  Zadravec Naj
  19  Velikovrh Ožbej
  Rezervni igralci
  6  Demšar Anže
  11  Gantar Jan
  13  Kumer Matic
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 7 - Stamenkovski Pavel (7')
   2 : 0 10 - Novak Ivan (12') 11m
   3 : 0 10 - Novak Ivan (19')
   4 : 4 17 - Križaj Žiga (70')
   Žiri
   3 : 1 4 - Kopač Anže (33')
   3 : 2 5 - Filipič Maks (34')
   3 : 3 5 - Filipič Maks (49') 11m
   3 : 4 10 - Trček Jakob (61')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    11 - Trdina Martin (47')
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Žiri
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     19 - Velikovrh Ožbej
       9 - Biščević Timien
  41'     8 - Beganović Haris
       4 - Geiger Nal
  47'     14 - Zadravec Naj
       2 - Hribernik Bine
   Žiri
  Minuta  Igralec
  47'     6 - Demšar Anže
       14 - Klemenčič Ožbolt
  50'     11 - Gantar Jan
       9 - Hren Vid
  60'     13 - Kumer Matic
       5 - Filipič Maks
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan