align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 29.09.19
   TEKMA: Bled - Tržič 2012 2 : 6 (1 : 4)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Por Jakob
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  2  Mikulič Tim
  4  Papler Nik
  5  Repe Žiga
  6  Horvat Jaka (K)
  7  Zupan Tadej Daniel
  11  Šmid Jan
  13  Demšar Gaber
  14  Pavlin Tadej
  16  Oblak Gal
  17  Brus Tjaša
   Tržič 2012
Priimek in ime
  1  Štular Matic (V)
  4  Ravnihar Tim
  7  Hadžić Alen
  8  Erman Aljaž
  9  Lunar Pavel
  12  Boncelj David
  14  Slabe Matic
  17  Zupan Cleo
  18  Kukovič Urban (K)
  21  Aljančič Klemen
  23  Mladenovski Žan
  Rezervni igralci
  8  Plemelj Tian
  15  Rekić Eman
  Rezervni igralci
  10  Meglič Mark
  11  Mulalić Dino
  13  Pucelj Andraž
  16  Žumer Jakob
   TRENER
   Bled
   Blažič Jernej
   Tržič 2012
   Novković Žarko
   STRELCI
   Bled
   1 : 2 11 - Šmid Jan (16')
   2 : 5 11 - Šmid Jan (59')
   Tržič 2012
   0 : 1 7 - Hadžić Alen (4')
   0 : 2 21 - Aljančič Klemen (15')
   1 : 3 7 - Hadžić Alen (23')
   1 : 4 12 - Boncelj David (26')
   1 : 5 16 - Žumer Jakob (55')
   2 : 6 17 - Zupan Cleo (69')
   OPOMINJANI
   Bled
   Tržič 2012
    21 - Aljančič Klemen (27')
   IZKLJUČENI
   Bled
   Tržič 2012
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  45'     8 - Plemelj Tian
       13 - Demšar Gaber
  54'     15 - Rekić Eman
       17 - Brus Tjaša
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Pucelj Andraž
       4 - Ravnihar Tim
  36'     16 - Žumer Jakob
       9 - Lunar Pavel
  45'     10 - Meglič Mark
       12 - Boncelj David
  45'     11 - Mulalić Dino
       1 - Štular Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan