align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 29.09.19
   TEKMA: Triglav Podgorje - Šenčur U14 4 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Ajdovec Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Čadež Anže (V)
  4  Beljkaš Maksim Vid
  6  Kukavica Inas
  10  Tofaj Nikola
  11  Glogovčan Jernej
  13  Istenič Tim
  15  Bergant Bor
  16  Radiković Luka
  17  Rajlić Ognjen
  20  Varmaz Plava Tian (K)
  66  Breznik Vid
   Šenčur U14
Priimek in ime
  6  Podjed Rok
  10  Schenk Dominik
  11  Jesenovec Jure
  12  Čebulj Nik (V)
  13  Janc Lovro Gal
  17  Bele Mark
  18  Naglič Jakob (K)
  20  Oselj Žiga
  22  Draksler Rok
  23  Pesko Tin Lan
  25  Roblek Luka
  Rezervni igralci
  3  Kuhar Nejc
  7  Blagojević May
  14  Tomše Gal
  23  Vasić Tijan (V)
  27  Šluga Erazem
  99  Saloski Sefer
  Rezervni igralci
  1  Štupica Gašper (V)
  5  Gorgiev David
  8  Jesenovec Jošt
  14  Dolenec Nejc
  21  Pori Maks
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Bergant Gregor
   Šenčur U14
   Markič Luka
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 0 20 - Varmaz Plava Tian (25')
   2 : 0 20 - Varmaz Plava Tian (39')
   3 : 1 20 - Varmaz Plava Tian (58')
   4 : 2 99 - Saloski Sefer (71')
   Šenčur U14
   2 : 1 20 - Oselj Žiga (44')
   3 : 2 20 - Oselj Žiga (63')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
    1 - Čadež Anže (14')
    13 - Istenič Tim (43')
    6 - Kukavica Inas (61')
   Šenčur U14
    18 - Naglič Jakob (55')
    17 - Bele Mark (65')
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
    6 - Kukavica Inas (66')
   Šenčur U14
    11 - Jesenovec Jure (72')
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  35'     23 - Vasić Tijan
       1 - Čadež Anže
  42'     99 - Saloski Sefer
       15 - Bergant Bor
  47'     14 - Tomše Gal
       4 - Beljkaš Maksim Vid
  55'     27 - Šluga Erazem
       17 - Rajlić Ognjen
  58'     3 - Kuhar Nejc
       10 - Tofaj Nikola
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  40'     5 - Gorgiev David
       22 - Draksler Rok
  55'     8 - Jesenovec Jošt
       23 - Pesko Tin Lan
  55'     14 - Dolenec Nejc
       25 - Roblek Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan