align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 29.09.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Triglav Domplan 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Markež Aljoša
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  7  Buvač David
  8  Mladenov David
  9  Kerić Dino
  10  Railić Timon
  11  Varcar Enis
  12  Ibrahimović Anes (V)
  13  Čarman Domen
  14  Silahić Benjamin
  16  Pašagić Denis (K)
  18  Murić Sandin
  19  Milinković Aleksa
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Habjan Vall
  3  Radosavljević Stefan
  5  Kryeziu Edison
  6  Potokar Tim (K)
  7  Oman Ambrož
  8  Papler Anej
  9  Pretnar Samo
  10  Kovačević Žan
  11  Čatak Din
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Stojanov Sergej
  Rezervni igralci
  23  Zrnič Timon
  Rezervni igralci
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  4  Lakner Loris
  14  Dašić Vasilije
  15  Radončić Adel
  16  Bajazet Veno
  17  Thaler Aljaž
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Salihović Ervin
   Triglav Domplan
   Pušavec Miha
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Triglav Domplan
   0 : 1 10 - Kovačević Žan (8')
   0 : 2 10 - Kovačević Žan (48')
   0 : 3 11 - Čatak Din (61')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    14 - Silahić Benjamin (38')
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  47'     14 - Dašić Vasilije
       13 - Stojanov Sergej
  51'     17 - Thaler Aljaž
       7 - Oman Ambrož
  52'     1 - Fadul Abdalla Idris
       12 - Dovžan Jaka
  57'     4 - Lakner Loris
       8 - Papler Anej
  63'     15 - Radončić Adel
       5 - Kryeziu Edison
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan