align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 29.09.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Šenčur 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Križnar Žan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  3  Zupančič Rok
  4  Šarić Nedim
  5  Bajželj Domen
  8  Ilisić David (K)
  9  Sokol Lovro
  10  Zupančič Urh
  11  Bokal Šter Lan
  14  Rakovec Maj
  15  Božnar Nejc
  16  Grubič Juhant Aleksander
   Šenčur
Priimek in ime
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  6  Strojan Šporar Jošt
  7  Grohar Nik
  8  Ančimer Nik
  11  Savinšek Jaka (K)
  13  Korenjak Val
  18  Turuk Patrik
  20  Hvasti Matic
  23  Repič Bor
  44  Beton Jaka (V)
  Rezervni igralci
  6  Globočnik Domen
  7  Vrhovnik Luka
  13  Dagarin Oliver
  17  Repar Patrik
  18  Pantelić Kristjan
  Rezervni igralci
  9  Musić Sami
  17  Globočnik Jaka
  69  Koprivec Enej
  77  Kijamet Daris
   TRENER
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   Šenčur
   Pešić Milan
   STRELCI
   Zarica Kranj
   0 : 3 3 - Zupančič Rok (68') AG
   Šenčur
   0 : 1 7 - Grohar Nik (7')
   0 : 2 3 - Šimnovec Ambrož (60')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   Šenčur
    18 - Turuk Patrik (45')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šenčur
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  33'     6 - Globočnik Domen
       14 - Rakovec Maj
  49'     18 - Pantelić Kristjan
       16 - Grubič Juhant Aleksander
  49'     13 - Dagarin Oliver
       10 - Zupančič Urh
  62'     7 - Vrhovnik Luka
       5 - Bajželj Domen
  62'     17 - Repar Patrik
       9 - Sokol Lovro
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  43'     17 - Globočnik Jaka
       6 - Strojan Šporar Jošt
  45'     77 - Kijamet Daris
       23 - Repič Bor
  55'     69 - Koprivec Enej
       8 - Ančimer Nik
  64'     9 - Musić Sami
       3 - Šimnovec Ambrož
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan