align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 03.10.19
   TEKMA: Šenčur U14 - Bled 2 : 3 (2 : 2)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bukovec Matic
   1. pomočnik: Zupanc Andraž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Štupica Gašper (V)
  5  Gorgiev David
  6  Podjed Rok
  10  Schenk Dominik
  13  Janc Lovro Gal
  14  Dolenec Nejc
  17  Bele Mark
  18  Naglič Jakob (K)
  20  Oselj Žiga
  21  Pori Maks
  23  Pesko Tin Lan
   Bled
Priimek in ime
  1  Papler Nik (V)
  2  Mikulič Tim
  3  Oblak Gal
  4  Plemelj Tian
  6  Fajan Luka
  7  Zupan Tadej Daniel
  8  Horvat Jaka (K)
  9  Muminović Ajid
  10  Hrobat Plemelj Aljaž
  11  Brus Tjaša
  13  Pavlin Tadej
  Rezervni igralci
  8  Jesenovec Jošt
  12  Fritz Tadej (V)
  16  Ajdovec Andraž
  22  Draksler Rok
  25  Roblek Luka
  Rezervni igralci
  5  Šolar Jakob
   TRENER
   Šenčur U14
   Markič Luka
   Bled
   Blažič Jernej
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 0 10 - Schenk Dominik (9')
   2 : 1 14 - Dolenec Nejc (19')
   Bled
   1 : 1 13 - Pavlin Tadej (16')
   2 : 2 8 - Horvat Jaka (21')
   2 : 3 10 - Hrobat Plemelj Aljaž (65')
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
    20 - Oselj Žiga (13')
   Bled
    10 - Hrobat Plemelj Aljaž (47')
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Bled
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  47'     16 - Ajdovec Andraž
       6 - Podjed Rok
  47'     25 - Roblek Luka
       14 - Dolenec Nejc
  53'     22 - Draksler Rok
       23 - Pesko Tin Lan
   Bled
  Minuta  Igralec
  25'     5 - Šolar Jakob
       4 - Plemelj Tian
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan