align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 03.10.19
   TEKMA: Žiri - Sava Kranj 1 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Logar Tadej
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  3  Sedej Tomaž
  4  Kopač Anže
  5  Filipič Maks
  6  Demšar Anže
  8  Jereb Anže (K)
  9  Hren Vid
  10  Trček Jakob
  12  Jurca Tilen (V)
  14  Klemenčič Ožbolt
  16  Kunc Žiga
  17  Vehar Menegatti Lenart
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Perkman Bert (V)
  3  Jereb Blaž
  6  Klinkon Anžej
  7  Tadić Jaka
  8  Gogić Tijan
  9  Zupanc Tomaž
  10  Dokl Nejc
  11  Nikolić Uroš
  14  Petkovski Filip
  19  Korać Anes
  47  Duraković Aleksander (K)
  Rezervni igralci
  2  Filipič Erazem
  7  Peternelj Jakob
  11  Gantar Jan
  13  Kumer Matic
  15  Filipič Tevž
  Rezervni igralci
  12  Mehani Albert (V)
  13  Dvojmoč Tjaš
  15  Kukolaj Dorijan
  21  Maček Maks
  36  Šmitran Savo
  41  Spasovski David
  43  Velov Nik
   TRENER
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   Sava Kranj
   Gogič Goran
   STRELCI
   Žiri
   1 : 2 16 - Kunc Žiga (40')
   Sava Kranj
   0 : 1 47 - Duraković Aleksander (26')
   0 : 2 9 - Zupanc Tomaž (32')
   1 : 3 47 - Duraković Aleksander (54')
   1 : 4 36 - Šmitran Savo (65')
   OPOMINJANI
   Žiri
   Sava Kranj
    9 - Zupanc Tomaž (64')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  52'     15 - Filipič Tevž
       14 - Klemenčič Ožbolt
  58'     13 - Kumer Matic
       5 - Filipič Maks
  69'     2 - Filipič Erazem
       9 - Hren Vid
  69'     7 - Peternelj Jakob
       17 - Vehar Menegatti Lenart
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  21'     21 - Maček Maks
       3 - Jereb Blaž
  52'     43 - Velov Nik
       11 - Nikolić Uroš
  62'     36 - Šmitran Savo
       47 - Duraković Aleksander
  66'     13 - Dvojmoč Tjaš
       14 - Petkovski Filip
  66'     41 - Spasovski David
       7 - Tadić Jaka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan